Zapraszamy Jednostki Samorządu Terytorialnego do udziału w Programie GovTech Inno_Lab realizowanego przez  Huge Thing.

Govtech Inno_Lab

Celem programu jest rozwój kompetencji pracowników administracji publicznej w zakresie definiowana potrzeb na innowacje, zakupu nowych technologii oraz wdrażania ich do organizacji  z wykorzystaniem m.in. procedury konkursowej w znowelizowanej ustawie prawa zamówień publicznych (PZP).
Dlaczego warto zgłosić się do programu? 
  1. Govtech Inno_Lab realizowany przez Huge Thing to możliwość pracy z jednym z najdłużej działających w Polsce operatorów programów dla twórców innowacji.
  2. Jednostki biorące udział w programie otrzymują do 50 tysięcy złotych na rozwój kompetencji pracowników w zakresie zakupu i wdrażania innowacji oraz zwinnych metod pracy. Program będzie okazją do zdobycia wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu pracy z innowacjami i wprowadzania ich do organizacji. 
  3. Każdy zespół biorący udział w programie będzie pracować z indywidualnym opiekunem-tutorem pod okiem ekspertów z różnych dziedzin.
  4. Po zakończeniu programu uczestnicy będą mogli korzystać z konsultacji z ekspertami oraz brać udział w spotkania dedykowanych wprowadzaniu do innowacji w organizacji, które będą wspierać wymianę wiedzy z innymi jednostkami. 
  5. Program da możliwość poznania i zrozumienia nowych metod pracy dostosowanych do pracy w samorządach i administracji publicznej a także otrzymania wsparcia w zastosowaniu ich do realizacji codziennych zadań.

 

Dla kogo jest Program?
Do udziału w Govtech Inno_Lab zapraszamy przedstawicieli  wszystkich jednostek samorządów terytorialnych niezależnie od ich wielkości.

Jak się zgłosić? 
Sprawdź szczegóły w broszurze informacyjnej (załącznik) lub na stornie www.hugething.vc/govtech
Nabór do Programu trwa od 06.09 do 06.10.2021.