Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu!

Czy pozycjonowanie stron jest dla mnie?

Kiedy?

25.01.2022 10:00-11:30

wydarzenie online

Rejestracja: link

 

Nowy Rok to nowe możliwości i czas na planowanie działań marketingowych. Przygotowaliśmy więc pigułkę wiedzy o pozycjonowaniu stron i sklepów, która pozwoli Ci ocenić, czy to działanie jest dla Ciebie. Maciej Jeżewski przedstawi takie kwestie jak:

●na czym polega pozycjonowanie

●jakie efekty generuje pozycjonowanie (realnie, a nie na papierze)

●jak przebiega proces optymalizacji strony od podpisania umowy

●czy pozycjonowanie jest dla każdego

●jak szukać skutecznej agencji SEO

Pozycjonowanie stron nie jest tanią usługą, dlatego zanim zdecydujesz się na taką inwestycję poznaj wszystkie za i przeciw. Dzięki szkoleniu nauczysz się czytać oferty agencji, dowiesz się, o co warto zapytać przed rozpoczęciem współpracy i jak analizować raporty SEO. A jeśli pozycjonowanie to nie jest rozwiązanie dla Twojej firmy? Poznasz alternatywne sposoby promocji firmy w Internecie i dowiesz się, czy różnią się od pozycjonowania.

Dla kogo jest to szkolenie?

Dla firm, właścicieli stron i sklepów internetowych, którzy chcą w świadomy sposób korzystać z pozycjonowania.

Poziom szkolenia

Początkujący – szkolenie przystępne nawet dla osób, które wcześniej nie interesowały się pozycjonowaniem i chcą poznać specyfikę tego działania.

Trener

Maciej Jeżewski to pełnomocnik zarządu ds. relacji z klientami w agencji widoczni i trener Akademii widoczni wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym. Od lat wspiera klientów w skutecznym rozwoju biznesu w sieci – doradza, układa strategie i obsługuje budżety o łącznej wartości kilkuset tysięcy złotych. Szkoli z marketingu internetowego, podstaw pozycjonowania oraz z budowania relacji z klientami. Od 16 lat związany ze sprzedażą i rozwojem biznesu.