Miło nam poinformować, że wracamy do szkoleń stacjonarnych! Zapraszamy na pierwsze z nich, organizowane wspólnie z Widoczni 

Temat spotkania: Jak tworzyć treści przyjazne dla użytkowników?

Czy wiesz, że bank ING obniżył czynnik odrzuceń o 20% dzięki zamianie strony biernej na czynną i skróceniu zdań? Wiemy to dzięki Janinie Bąk i uważamy, że powinien wiedzieć to każdy, kto chce w pełni wykorzystać potencjał swojej strony internetowej. Czytelne dla użytkowników treści na stronie pomogą Ci dotrzeć do nowych klientów, wzmocnić markę, zbudować pozycję eksperta w branży, a także wypozycjonować stronę internetową. Na szkoleniu dowiesz się:

  • dlaczego Google docenia przystępne treści,
  • na czym polega optymalizacja treści pod kątem SEO,
  • jak tworzyć proste w odbiorze i atrakcyjne treści,
  • jak pozbyć się z tekstów słów-śmieci,
  • jak szukać i dobierać słowa kluczowe.
Termin: 27.04.2022 r, godz. 18.00 – 20.00
Miejsce: ul. Za Bramką 1, Poznań (I piętro)

Szkolenie poprowadzi Agata Stasik – liderka zespołu Content Marketingu w agencji widoczni. Uczy, jak pisać treści przystępne dla użytkowników i wartościowe dla robotów Google. Z wykształcenia jest antropolożką społeczną. Spędziła wiele czasu na badaniach m.in. wśród Górali, osób przebywających w ośrodkach dla cudzoziemców i rozmawiając z mieszkańcami oraz mieszkankami polskich wsi. Właśnie to pomaga jej zrozumieć intencje użytkowników i przekuć to na skuteczny, czytelny tekst. Dzięki temu też łatwiej jest jej rozmawiać z takimi osobistościami jak Janina Bąk czy Paweł Tkaczyk.