Місто Познань багато років проводить діяльність, спрямовану на підтримку та сприяння місцевому підприємництву. У 2013 році Місто запустило проект Startup Познань, де більше брало участь до підтримки компаній, що працюють у галузі нових технологій. Простір загальної роботи „+1 „, як спільний проект Міста Познань та Познанського Технологічно-Промислового Парку, є ще одним кроком у процесі підтримки місцевих творців та підприємців. Це місце праці, зустрічей та обміну досвідом. Це місце для кожного підприємця, творця та мешканця Міста.

У нас є для користувачів 24 робочих місць з доступом до Wi-Fi, якими може користуватися кожен безкоштовно. Важливо, що зарезервувати місце неможливо. Також є зона відпочинку, обладнана диванами та книжковою шафою, ресурсами якої може скористатися кожен бажаючий. Запрошуємо в робочі дні з 8.00 до 16.00.

   

 
 

Ви працюєте віддалено, є фрілансером або не хочете більше працювати з дому та шукаєте місце в центрі Познані з доступом 24/7?

Тоді то ідеальне місце для Вас  комерційна частина проекту +1, що виконується Познаньським Технологічно-Промисловим Парком.

Ми пропонуємо оренду одного з 10 столів у сучасному та повністю обладнаному будинку. В Твоєму розпорядженні надаємо:

– індивідуальний робочий стіл, що закривається на ключ

– ящик для документів

– швидке Wi-Fi з’єднання

– доступ до поверхні

– автостоянка та безкоштовна стоянка для велосипедів.

Ви хочете більше інформації? Всю інформацію Ви можете отримати у Менеджера Будинку: Дар’я Франк – daria.frak@wcwi.com.pl, 531 130 092.

 

Конференц-зали

Орендарі та клієнти мають у своєму розпорядженні 3 багатофункціональні, повністю обладнані конференц-зали, які можуть вмістити до 100 учасників, для заходів, починаючи від великих конференцій, тренінгів, семінарів до ділових зустрічей у невеликому затишному колективі.

Якщо ви хочете дізнатися цени наших залів або запитати деталі, будь ласка, зв’яжіться з: Ганна Калачинська – hanna.kalaczynska@wcwi.com.pl, тел. +48 530 010 817.