WARP sp. z o. o., Allegro oraz Google zapraszają na konferencję „Trzy filary rozwoju”. Spotkanie odbędzie się 30 maja 2023 r., w godzinach 9.45 – 15.00, w naszej przestrzeni. Celem wydarzenia jest zaprezentowanie przedsiębiorcom innowacyjnych strategii oraz możliwości finansowania, by mogli rozpocząć lub rozwinąć e-biznes.

Na konferencji dowiecie się:

  •  Jak skutecznie prowadzić firmę w Internecie?
  • W jaki sposób analizować dane?
  • Jak rozwinąć biznes bez generowania środków własnych?

Na te i na wiele innych pytań odpowiedzą Prelegenci:

Kamila Grotowska – Education and Merchant Development Manager, Pracuje w Allegro już od blisko 12 lat. Obecnie zarządza Akademią Allegro, która jest kompleksowym projektem edukacyjnym, mającym na celu wzmocnienie sprzedaży i dostarczenie przedsiębiorcom praktycznej wiedzy na temat prowadzenia biznesu internetowego.

Karolina Maj – Doradca Google, Partnership & Communication Manager, Trener oraz konsultant ds. marketingu internetowego. Współpracowała z takimi firmami jak: 4fun.tv, VIVA Polska, Jetix Europe Ltd. W 2016 roku odebrała dyplom Master of Business Administration, przyznany przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. Od 2017 roku związana z projektami edukacyjnymi Google. Obecnie wspiera przedsiębiorców w ramach programu Firmy Jutra realizowanego przez Google oraz PFR, gdzie odpowiada również za nawiązywanie współpracy oraz komunikację. Dodatkowo wykłada na Akademii E-marketingu realizowanej przez Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową w Katowicach.

Tadeusz Wojtaszak – Dyrektor Działu Funduszu Pożyczkowego, WARP Sp. z o.o. Kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności, sprawiło, że doskonale zna bolączki i problemy polskiego przedsiębiorcy. Praca zawodowa dostarczyła mu wielu okazji, żeby przekonać się jak ważne dla firm jest wsparcie i pomoc merytoryczna.