Jesteśmy partnerem wydarzenia Tydzień Programisty i nie możemy się doczekać spotkania z Wami!

To wyjątkowa okazja, aby wspólnie podzielić się wiedzą, doświadczeniem i pasją związaną z programowaniem, nowymi technologiami i trendami w IT. Będziemy mieli możliwość uczestniczenia w inspirujących prezentacjach, warsztatach i dyskusjach prowadzonych przez najlepszych specjalistów w dziedzinie IT.

Dołączcie do nas, a razem stworzymy niezapomniane chwile, które poszerzą Waszą wiedzę i otworzą nowe drzwi do sukcesu w branży IT!

Co w tym roku przygotowali dla Was organizatorzy, czyli CODE:ME?

Motywujące prezentacje – sesje prowadzone przez doświadczonych profesjonalistów z branży IT. Będziecie mieli szansę posłuchać o najnowszych technologiach, trendach i innowacjach.
Praktyczne warsztaty – odkryjcie nowe techniki, narzędzia i sposoby pracy. W ramach warsztatów będziesz mógł zgłębić konkretne zagadnienia, zdobyć praktyczne umiejętności i poznać nowe sposoby rozwiązywania problemów.
Spotkania networkingowe – poznajcie innych entuzjastów IT, nawiążcie kontakty i wymieniajcie się doświadczeniami. Tydzień Programisty to doskonała okazja do zbudowania relacji z osobami o podobnych zainteresowaniach i rozwinięcia swojej sieci kontaktów.
Dołącz do nas na Tygodniu Programisty, aby się rozwijać, inspirować i świętować naszą wspólną pasję do kodowania!
Data: 6-13 września 2023
Miejsce: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Poznań, Wrocław i online!
Harmonogram znajdziecie tu: tydzienprogramisty.pl