Technologia zniosła wszystkie bariery komunikacyjne. Przez brak ograniczeń technologicznych jesteśmy „zalewani” informacjami, dlatego tradycyjne metody komunikacji tracą swoją skuteczność. Zwłaszcza teraz, gdy pandemia wymusiła na nas zmianę formy komunikacji z bezpośredniej, na żywo, na komunikację online. Świadomość specyfiki tego medium, jak i dobrze wykorzystany storytelling może pozytywnie wpływać na wzrost zaangażowania klientów, by maksymalnie skoncentrować ich uwagę i by nic ich nie rozpraszało. Celem tego szkolenia jest wyposażenie przedsiębiorców w konieczne i niezbędne umiejętności tworzenia opowieści, tak by poruszyć i zaangażować ich rozmówców i nawiązać z nimi trwałe relacje biznesowe.

Podczas tego szkolenia uczestnik:

a) dowie się, jak skutecznie opowiadać, i pozna 9 najważniejszych elementów każdej opowieści, dzięki którym poruszy słuchaczy.

b) otrzyma strukturę tworzenia opowieści – autorskie narzędzie Sykomor™ przedstawione i przeanalizowane na przykładach.

c) dowie się, jak przeciętną opowieść zmienić w opowieść wybitną i jakie 3 elementy sprawiają, że zwyczajna opowieść zmienia się w wyjątkową, porusza emocje, i dzięki temu słuchacze zapamiętują ją na bardzo długo.

Szkolenie będzie przeprowadzone za pośrednictwem platformy Zoom. Link logujący do spotkania będzie przesłany najpóźniej dzień przed wydarzeniem.

Termin: 06.07.2021, godz. 14:00-17:00

Zapisy: plusjeden@um.poznan.pl

Szkolenie poprowadzi dr Monika Górska – Założycielka Mistrzowskiej Szkoły Storytellingu Biznesowego oraz Akademii Video Storytellingu online. Twórca popularnych kursów online, trenerka, wykładowca akademicki, autorka, m.in. podręcznika „Visual Storytelling. Jak opowiadać językiem video”, nagrodzonego w konkursie „Książka dla Trenera 2019”. Oprócz doświadczenia biznesowego jest prawdopodobnie jedynym w Polsce specjalistą od storytellingu, mającym tak głębokie doświadczenie praktyczne. Bo od 30 lat nie tylko tego uczy, ale jest także dziennikarzem, reżyserem i scenarzystą ponad 150 filmów, emitowanych i nagradzanych na festiwalach na całym świecie.

Szkolenie jest w całości finansowane ze środków budżetowych Miasta Poznania.