szkolenie "Jak dobrze wyglądać przed kamerą"

Technologia zniosła wszystkie bariery komunikacyjne. Przez brak ograniczeń technologicznych jesteśmy „zalewani” informacjami, dlatego tradycyjne metody komunikacji tracą swoją skuteczność. Zwłaszcza teraz, gdy pandemia wymusiła na nas zmianę formy komunikacji z bezpośredniej, na żywo, na komunikację online. Świadomość specyfiki tego medium jak i dobrze wykorzystany storytelling może pozytywnie wpływać na wzrost zaangażowania klientów, by maksymalnie skoncentrować ich uwagę i by nic ich nie rozpraszało.

Szkolenie dostarcza przedsiębiorcom kompetencji niezbędnych do przejścia od standardowej stacjonarnej formy rozmów handlowych do nowej formuły online. Zdobyta wiedza pozwoli przedsiębiorcom poczuć się pewniej przed kamerą laptopa czy smartfonu, by nic ich nie hamowało i w pełni mogli skoncentrować się na swoim przekazie. A kto wie, nawet polubili tę formę komunikacji.

Podczas tego szkolenia uczestnik pozna:

a) 5 sprawdzonych PRO – tipów, by się odblokować i dobrze wyglądać przed kamerą.

b) 7 błędów, których nie chce popełnić nagrywając się na video i patenty, jak ich uniknąć.

c) Reguły jak przygotować przychylny w odbiorze „kadr wielokrotnego użytku” oraz praktyczne wskazówki jak go ustawić na przykładzie kadrów uczestników szkolenia.

d) jedną najważniejszą zasadę, która sprawi, że będzie w pełni sobą i nabierze luzu na wizji.

e) Sesja Q&A, w trakcie której uczestnicy będą mieli przestrzeń na zadanie pytań i rozwianie wątpliwości.

Szkolenie będzie przeprowadzone za pośrednictwem platformy Zoom. Link logujący do spotkania będzie przesłany najpóźniej dzień przed wydarzeniem.

Zapisy: plusjeden@um.poznan.pl

Szkolenie poprowadzi dr Monika Górska – Założycielka Mistrzowskiej Szkoły Storytellingu Biznesowego oraz Akademii Video Storytellingu online. Twórca popularnych kursów online, trenerka, wykładowca akademicki, autorka, m.in. podręcznika „Visual Storytelling. Jak opowiadać językiem video”, nagrodzonego w konkursie „Książka dla Trenera 2019”. Oprócz doświadczenia biznesowego jest prawdopodobnie jedynym w Polsce specjalistą od storytellingu, mającym tak głębokie doświadczenie praktyczne. Bo od 30 lat nie tylko tego uczy, ale jest także dziennikarzem, reżyserem i scenarzystą ponad 150 filmów, emitowanych i nagradzanych na festiwalach na całym świecie.

Szkolenie jest w całości finansowane ze środków budżetowych Miasta Poznania.