W dniach 11 – 15 października br. odbędzie się wydarzenie Startup Poznań 2021, tym razem w formule online. Jest to bezpłatna konferencja skierowana głównie do osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę ze startupami. W ramach wydarzenia zaplanowano wystąpienia oraz praktyczne warsztaty. Wydarzenie organizowane jest przez Miasto Poznań przy współpracy z Partnerami.

Podczas wydarzenia uczestnicy dowiedzą się m.in. skąd brać pomysły na biznes i jak je przetestować, jak najlepiej zaprezentować się przed inwestorem, jak prawnie zabezpieczyć swój startup. Organizatorzy zaplanowali także warsztaty dotyczące tematyki budowania zespołów, budowania marki oraz sprzedaży w startupie. Przygotowany program to swoiste A, B, C początkującego startupowca.

Program Startup Poznań 2021

 

W ramach konferencji będzie także możliwość  skorzystania z tzw. office hours, podczas których osoby zainteresowane skonsultują swój pomysł na biznes z przedstawicielami SpeedUp Venture Capital Group, dostaną feedback na temat swojego projektu i wskazówki przydatne do dalszego rozwoju firmy. Takie spotkanie to też okazja do rozmowy o tym, jak wygląda współpraca z funduszem venture capital. Pojedyncze spotkanie trwa 30 minut i może odbywać się w języku polskim lub angielskim.

Szczegóły