Zapraszamy na szkolenie!

jak skutecznie prowadzić firmowy blog

Kiedy: 17 listopada, 12:00-13:30
Gdzie: Online na platformie Google Meet
Cena: bezpłatnie, liczba miejsc ograniczona
Rejestracja: https://app.evenea.pl/event/blogfirmowy/
Czy wiesz, że blog to tanie i efektywne narzędzie wspierające rozwój biznesu? Akademia widoczni we współpracy z Plus Jeden zaprasza mieszkańców Poznania na pierwsze szkolenie z cyklu „Akademia widoczni dla Poznania”. Na listopadowym szkoleniu dowiesz się:
●Jak wybierać tematy na blog, których poszukują Twoi odbiorcy
●Jak pozyskiwać konwersje z bloga
●Jak wykorzystać blog w budowaniu autorytetu strony
●Na czym polega optymalizacja SEO na blogu
●Gdzie prowadzić blog firmowy i jakie zasoby przygotować
Dla kogo szkolenie?
Prowadzisz firmę i chcesz wykorzystać w pełni możliwości swojej strony www? Rozważ prowadzenie bloga firmowego i realizuj takie cele jak pozyskiwanie klientów, budowanie marki, budowanie społeczności czy też pozycjonowanie strony. Weź udział w szkoleniu online i zacznij blogować.
To szkolenie dla osób początkujących, więc nie musisz mieć żadnego doświadczenia z content marketingiem czy obsługą strony internetowej.
Trener
Szkolenie poprowadzi Anna Zalewska, menadżer marketingu w agencji widoczni.
Jej specjalność to content marketing, który zna od podszewki. Planuje skuteczne treści, śledzi trendy w content marketingu i sama tworzy artykuły na blog, ebooki, wywiady, webinary i szkolenia.
Jest praktykiem marketingu internetowego z wieloletnim doświadczeniem. Dziś działa po stronie agencji, ale zdobywała doświadczenie w działach marketingu i sprzedaży w dużych i małych sklepach internetowych. Ma również doświadczenie redaktorskie i dziennikarskie, dzięki czemu nie skupia się wyłącznie na sferze optymalizacji SEO tekstów, ale również na potrzebach odbiorcy i merytoryce.
Co ważne – takiej cennej wiedzy nie zachowuje dla siebie, tylko szkoli z content marketingu i marketingu internetowego dla początkujących na uczelniach wyższych, na warsztatach dla przedsiębiorców, na ogólnopolskich konferencjach marketingowych i biznesowych.