Sale konferencyjne2024-03-19T12:51:26+01:00

Sale szkoleniowe – Za Bramką

Do dyspozycji najemców i klientów pozostają trzy wielofunkcyjne, mobilne, w pełni wyposażone sale konferencyjne mogące pomieścić do 100 uczestników organizowanego wydarzenia od dużej konferencji, szkolenia, warsztatu do spotkań biznesowych w mniejszym, kameralnym gronie.

Każda z oferowanych sal posiada nowoczesny sprzęt pozwalający na przeprowadzenie nawet najbardziej wymagającego szkolenia i konferencji, m.in.: Podwieszany projektor multimedialny, winda do projektora, ekran elektryczny, notebook, interaktywny system sterowania salą, mikrofon doręczny typu „Handheld”, mikrofon doręczny przewodowy, mikrofon bezprzewodowy krawatowy, odtwarzacz DVD, wizualizer, flipchart.

Na potrzeby organizatorów udostępniamy przestrzeń foyer, która z powodzeniem może zostać wykorzystana do zorganizowania przerwy kawowej, cateringu, ekspozycji, wystawy czy miejsca rejestracji uczestników wydarzenia.

W budynku znajduje się podziemny, wielopoziomowy parking mogący pomieścić do 300 aut.

Do każdego organizowanego event`u podchodzimy w indywidualny sposób, dostosowując się do potrzeb organizatorów. Serdecznie zapraszamy!

Sala A

Sala A posiada powierzchnię 65 mkw i jest w stanie pomieścić: 60 osób w ustawieniu teatralnym, 30 osób w ustawieniu szkolnym i 24 osoby w ustawieniu w podkowę.

Sala jest w pełni wyposażona, klimatyzowana, posiada dostęp do światła dziennego z możliwością zaciemnienia.

Sala B

Sala B posiada powierzchnię 66 mkw i jest w stanie pomieścić: 60 osób w ustawieniu teatralnym, 30 osób w ustawieniu szkolnym i 24 osoby w ustawieniu w podkowę.

Sala jest w pełni wyposażona, klimatyzowana, posiada dostęp do światła dziennego z możliwością zaciemnienia.

Sala A+B

Sala A+B posiada powierzchnię 131 mkw i jest w stanie pomieścić: 100 osób w ustawieniu teatralnym, 60 osób w ustawieniu szkolnym i 55 osoby w ustawieniu w podkowę.

Sala jest w pełni wyposażona, klimatyzowana, posiada dostęp do światła dziennego z możliwością zaciemnienia.

Zapraszamy do rezerwacji

Jeżeli chcesz poznać cennik naszych sal lub dopytać o szczegóły prosimy o kontakt:

Hanna Kałaczyńska, hanna.kalaczynska@wcwi.com.pl, tel. +48 530 010 817

 

Go to Top